- GG:7196024
- SkypeID:expleo_pl
- Tel.:+48 692 038 494
- E-mail:sklep@expleo.pl
Krem leczniczy i nawilżający
Oznaczenie 18+ wskazuje na wysoki poziom właściwości antybakteryjnych miodu Manuka zawartego w tym kremie.
Ten wyjątkowy krem nawilżający został opracowany dla skóry wrażliwej i z problemami takimi jak: suchość skóry, egzemy, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy trądzik. Krem może być stosowany regularnie na zainfekowanych częściach skóry, wrzodach skórnych, niektórych infekcjach grzybicznych i innych nieokreślonych podrażnieniach skóry.
Nowozelandzki miód Manuka oraz propolis, znane ze swoich właściwości leczniczych, antybiotycznych i antyseptycznych, zostały połączone z wyciągami z wiesiołka i nagietka dla dobra Twojej skóry.
Skrócona informacja handlowa:
Sposób użycia:
Przed użyciem zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego na fragmencie skóry.
Aby przeprowadzić test, radzimy rozprowadzić niewielką ilość kremu na skórze po wewnętrznej stronie nadgarstka lub łokcia. Jeżeli po nałożeniu kremu pojawi się pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie lub inne odbarwienie skóry, należy natychmiast usunąć krem i przemyć posmarowane miejsce ciepłą wodą.
Taka reakcja oznacza, że produkt nie jest odpowiedni dla danego typu skóry i należy zaprzestać jego używania.
Główne składniki:
Jak często stosować?
* Dla skóry z problemami: używać codziennie na noc lub na dzień * Test alergiczny: jeżeli nie pojawią się podrażnienia, stosować krem na noc lub na dzieńPojemność: 220ml
Waga brutto: 240g
